سلام!
     این روزا یه کم همه چیم ریخته به هم! اگه دیر به دیر بهتون سر می زنم ببخشید!
تو بعضی برهه های زندگی، همه ی کارای آدم یه جورایی به هم گره می خوره که اصلاً نمی دونی از کجا باید شروع کنی...
بهونه ی من!خیلی برام عزیزی که دارم می نویسم.دفتر خاطراتم رو 1 ماهی هست که گذاشتم کنار.حتی با این که قول داده بودم که این 2 هفته ی پیش رو همه چیز رو بنویسم اما نتونستم...اما دوست دارم که بیام پیشت.
تازگیا کشف کردم که هرکاری می کنم نمی توینم حرفام رو اون طوری که می خوام بزنم. این اعصابم رو خرد می کنه.احساس بی حاصلی می کنم.همه ی حرفا تو مغزمه اما دیشب که اومدم بنویسمشون و بفرستم نشد!یه سری دری وری تحویل دادم و فرستادم.خدا به داد اونی برسه که فکر کنم امروز فردا می خواد بخونتش!
ترجیح کی دم به کارایی که باید ظرف 1 هفته ی دیگه انجام بدم فکر نکنم.چون مغزم سوت می کشه!واااای یادم رفت بگم!برای اولین بار قراره یه مصاحبه انجام بدم!از استرس دارم می میرم.خدا کنه خوب پیش بره!شاید اگر این همه دلم نگرفته بود بهتر می تونستم به مصاحبه ام فکر کنم!
خدا خواسته!
پس باید بجنگم و ناامید شم!
به نفعمه که ادامه بدم!
خدا قدرتش رو بهم بده!

     چرا تا شکفتم
     چرا تا تو را داغ بودم نگفتم؟

     چرا بی هوا سدر شد باد؟
     چرا از دهن حرف های من افتاد؟؟؟؟

/ 5 نظر / 8 بازدید
نگار

wowww!چقدر غلط تایپی دارم!!!!کاملاً معلومه حواسم نیست!

آسمان

سلام ... چی شده ، چرا اضطراب و استرس ... کمی آرام باش و کارا رو يکی يکی بی هيچ عجله‌ی شروع به انجام دادن کن ... همه چيز سريع درست می‌شه ... خداييش خودم وقتی کارام گره می‌خوره هيچ کدوم رو انجام نمی‌دم و زحمتش رو ميندازم رو دوش يکی ديگه!!!!!

سلام . هيچ مشکلی نيست . به کارايی که آرومت می کنه اول اونارو انجام بده . به خودت کمی فکر کن بعد کارات انشاالله به خوبی انجام می شه ...

ناطق

سلام . خيلی خوشحالم که دوباره نوشتيد . منم يه مدتيه همه چيزم بهم خورده و نتونستم چند وقتيه بنويسم . کاملا می فهمم که شما چه احساسی از اين به هم خوردگی اوضاع داريد . به هر حال خوشحال می شم اگه بتونم کمکتون کنم هر چند که خودم هم الان به کمک خيلی ها احتياج دارم . موفق باشيد .

شادی

سلام. جاش که خالی هست ولی ديگه.. می بينم که افتادی تو خط شعر های قيصر امين پور.آفرين . حرکت رو به جلويی داشتی.عيدت هم مبارک. اين روزها که می گذرد شادم اين روزها که می گذرد شادم که می گذرد اين روزها شادم که می گذرد