عمو فرجادیمون رفت!

مهربونترین شوهر عمه ی دنیا بود! اونی که همیشه خوش اخلاق بود... بعد از خونمون بیشترین اوقات بچگیم رو خونشون گذرونم!

<a mce_thref=" border="0" />

عمو فرجادی! چقدر دیشب جات خالی بود! کجا بودی؟ خیلی دنبالت گشتم. رفتم تو اتاقت زل زدم به میز کار قدیمیت. یادته همیشه وقتی ازت تراش می خواستم می رفتی و از رو میزت برام یه تراش بزرگ دستی قدیمی می اوردی؟ یادته چقدر غر می ردم که سفته؟ و همیشه خودت برام مدادام رو می تراشیدی؟ دیروز هرچی رو میز نگاه کردم تراشت رو هم ندیدم...

اون فنر نارنجی رو یادته؟!  که بهم یاد داده بودی بذارمش روی اولین پله ی طبقه ی بالا و هلش بدم و اون طبقه به طبقه خودش بیاد پایین؟!

عمو فرجادی! دیشب نرفتم بالا! اگه می رفتم همش منتظر بودم توام آروم آروم بیای بالا! اما دیگه نیستی......

/ 6 نظر / 11 بازدید
نونی

[گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه]

نگار

سلام نگار جان.واقعا متاسفم.بعضی آدما انقدر خوبن که با رفتنشون دل آدمو حسابی می سوزونن[ناراحت]

ناطق

سلام . واقعا متاسفم و بهتون تسلیت می گم . منم امسال خیلی از نزدیکانم رو از دست دادم و خوب می فهمم که شما چه حالی دارین. به هر حال خدا به شما و بازماندگانش صبر و شکیبایی عطا کنه . منو در غمتون شریک بدونید .

مونا

سلام علیکم خانم عجایبی. احوالکم؟ جگرتان بشویم!! عجب وبلاگی داری ما تو غفلت به سر میبردیم بهتون سر نمیزدیم. عیدت مبارک. التماس دعای فراووووووون[گل]

شادی

سلام. عیدت مبارک. تو که حال و حوصله ی غم را نداشتی بعد از این همه مدت آن هم برای عید انتظار چنین نوشته ایی را ازت نداشتم. اما راست می گویی . که تک تک این لحظه ها را حس می کنم با تمام وجودم. بنویس نگار . بیشتر بنویس راستی زود باش بهم بگو اون سه تا خائنی که غیر از تو اون رو سر کلاس جوادی یگانه حاضر شدن کیا بودن؟

نازنین

سلام خدا رحمتشون کنه سال خوبی داشته باشد...